Do týmu přichází hvězdná posila ZENON OSTROWSKI!

28.08.2014 12:48

Do Znojma se pžipojila nová hvězdná posila ZENON OSTROWSKI, který ve Znojmě stihl již první tréninky. Hráč se zkušenostmi z NHL, KHL nyní v dresu Blue Jackets. Přinese do týmu jistotu v bojích o titul? Přinášíme vám exkluzivní rozhovor se znojmeskou hvězdou.

 

Proč jste se rozhodl jít právě do Znojma?

Mám rád výzvy a vím, že Znojmo chce postoupit do III. ligy. Hraje zde můj kamarád Danieluk, a tak klub už nějakou dobu sleduji a vím, že mají trochu problémy v defenzivě. Jsem tu, abych pozvedl zadní řady.

 

Jste ve světě uznávaný hráč, trenéři na Vás mají jen ty nejvyšší cíle. Nepociťujete velký tlak?

Jsem trochu masochista, mám rád stres, dokáže mě to vybičovat ke skvělým výsledkům (smích). Je mi jasné, že se ode mě očeká, že tým neskutečně zvednu a jsem si toho vědom. Přišel jsem sem, abych se stal nejlepším golmanem ligy a prochytal se s týmem až do III. ligy.

 

V novinách vyšlo několik článků, že Vaše smlouva s klubem dosahuje astronomických hodnot, co je na tom pravdy?

Je to sice moje osobní věc, za kolik a kde jsem podepsal, ale budiš. Řeknu Vám jen, že si vydělám opravdu dost (smích). Chci taky podat nejlepší možný výsledek, nikdo nehraje zadarmo.

 

V kádru jsou další dva golmaní, jaká je pro Vás nyní konkurence?

Přišel jsem sem chytat, jako jednička. Nehodlám zahřívat lavičku. 

 

Jaký máte názor na kvalitu Vašich kolegů?

Co jsem sledoval, tak Beghetto je mladý a chytá docela slušně na svůj věk. Valenčič přišel jakom posila, ale moc se nepředvedl, proto jsem tu teď já,

 

Jaké jsou týmové cíle pro letošní ročník?

Jednoznačně postup o ligu výše. Máme na to patřičnou kvalitu, aby se to letos povedlo. Všichni jsou odhodlaní to urvat. Trenéři, hráči, všichni chtějí úspěch. Musím říct, že je zde skvělá parta a každý se na vzájem hecuje k lepší výkonům.

 

Co byste vzkázal fanouškům?

Pojďte nás podpořit, bude to jízda (smích). Co jsem slyšel, tak fanoušci jsou zde skvělý a i přesto, že ve Znojmě jsou dva kluby, tak hala je vždy vyprodaná a atmosféra je elektrizující. Takže závěrem, choďte dále v takovém počtu, sledujte nás online, letos si jdeme pro titul. Čus bambus (smích).